POZNAJ TAJNIKI PROJEKTOWANIA GRAFICZNEGO Z WYKORZYSTANIEM APLIKACJI CYFROWYCH! ZAPROJEKTUJ I ODBIERZ OD NAS SWÓJ PLAKAT W FORMACIE A1


Zastanawiacie się, jak tworzy się ciekawe grafiki, plakaty czy filmy, które często widzicie na Facebook’u czy innych mediach społecznościowych? Jeśli chcecie stworzyć kreatywne materiały graficzne z wykorzystaniem ogólnodostępnych narzędzi -zapraszamy!
Gminny Ośrodek Kultury w Rozogach bierze udział w projekcie „Sieć na kulturę w podregionie olsztyńskim”. Zachęcamy wszystkie dzieci i młodzież w wieku od 10-18 lat na darmowe zajęcia, podczas których poznacie różne programy, aplikacje czy strony internetowe, które pomogą Wam w tworzeniu plakatów, ulotek, zaproszeń, filmów oraz postów na media społecznościowe i nie tylko. Poznamy również narzędzia do przechowywania i udostępniania materiałów wizualnych, a także legalne źródła zdjęć, filmów i ilustracji.
Udział w warsztatach jest całkowicie darmowy. Zajęcia odbywać się będą w grupach 10-14 lat lub 15-18 lat. Przewidziana liczba uczestników szkolenia to 6-10 osób.
Organizacja zajęć (stacjonarne lub online) dostosowana zostanie do obostrzeń pandemii Covid.

PROJEKTOWANIE

Na fot. plakat informujący o warsztatach